#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Де у Києві найбільші затори

23.05.2019 Альона Ткаченко 0

В четвер 23 травня столицю захопили затори. За даними карти Google, рух ускладнений на Кільцевій дорозі в районі Софіївської Борщагівки і Вишневого, де сталося чотири аварії. Також зупинилися проспекти Академіка Палладіна та Леся Курбаса.

На вулицях Чорновола, Юрія Іллєнка, Дегтярівській, Жилянській також спостерігаються автомобільні черги. Традицінйо затори утворилися в районі Шулявського шляхопроводу, який продовжують будувати,затори спостерігаються на проспекті Перемоги. Крім того рух ускладнений на вулицях Вадима Гетьмана і Борщагівській.

Складно проїхати по вул. Набережно-Хрещатицькій (вулицю частково перекрито через ремонт), Набережно-Лугової, Володимирському узвозі (сталося ДТП), Новокостянтинівської і ряді інших вулиць Подолу. Ранкові затори захопили Набережне шосе, Хрещатик, Південний міст і Набережно-Рибальську.

Фото: ІА "Погляд"