Новини
Київщина
Вишгород
Кримінальні новини

Дачні махінації на Вишгородщині

10.09.2019 Косянчук Інна 0

Прокуратура повідомила про підозру заступнику голови садового товариства, який ошукував жителів району

Якщо у вас є дача, то це ще не означає, що вона у вас є! Бо насправді може виявитися, що ділянка, яку ви вважаєте своєю, за яку ви сплачуєте внески, і на яку у вас навіть є книжка садовода, насправді ваша. Саме таке виявила на Вишгородщині прокуратура. Заступник голови садового товариства з корисливих мотивів, не маючи на те повноважень,  досить довго отримував кошти  від людей, яким оформлював членські книжки садовода, що посвідчували право цих громадян на отримання земельної ділянки для ведення садівництва.

Дачники вважали, що, сплачуючи гроші, отримують право на користування земельними ділянками Садового товариства. А коли намагалися оформити право на землю,  виявлялося, що вказані земельні ділянки вже належать іншим особам.

Отримані ж від потерпілих грошові кошти підозрюваний до каси товариства не вносив, а привласнював та розпоряджався ними на власний розсуд. Це було встановлено у ході досудового розслідування кримінального провадження.

«Вишгородський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомив про підозру колишньому заступнику голови одного із садових товариств Вишгородського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно) та ч. 2, ч. 3 ст. 358 КК України (видача працівником юридичної особи незалежно від форми власності, який не є службовою особою завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення або надають певні права, вчинене повторно). Досудове розслідування триває», повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів