Київщина
Суспільство

COVID-вакцинація: стало відомо, скільки жителів Київщини отримали бустерне щеплення

22.02.2022
Від початку коронакризи в Київській області проведено понад 1,7 мільйона щеплень.

COVID-вакцинація: стало відомо, скільки жителів Київщини отримали бустерне щеплення - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили у пресслужбі КОДА, від початку вакцинальної кампанії дозу вакцини вже отримали понад 878 тисяч мешканців Київщини, дві дози – понад 846 тисячі,  додаткову – 410 осіб.

"Понад 34 тисячі осіб вже встигли отримати бустерну дозу, щоб посилити захист від хвороби. Нагадаю, що її можуть отримати всі жителі області, які пройшли повний курс вакцинації 6 або 9 місяців тому. Для цього потрібно звернутись до будь-якого центру чи пункту вакцинації на території регіону", – повідомив голова Київської облдержадміністрації Олексій Кулеба.

В Київській ОДА нагадали також, що на Київщині продовжують функціонувати центри та пункти щеплень. Також для вакцинації можна скористатися допомогою мобільних бригад.

Нагадаємо, в Україні сильно впали темпи вакцинації населення. За добу 20 лютого в Україні проти коронавірусу щепили всього 17 172 людини. Першу дозу отримали 4 769 людей, другу дозу – 7 965.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.