Новини
Новини Київської області
Київщина-суспільство

Численні затори. Які вулиці Києва краще об'їжджати


16 травня масштабні затори у творилися у Києві. За даними карти Google maps, вони скували головні дороги столиці. Рух ускладнений на Кільцевій дорозі в районі Софіївської Борщагівки і Вишневого у напрямку Великої Кільцевої, в районі Шулявського мосту спостерігаються чималі авточерги. Переповнений проспект Перемоги, починаючи мало не від станції метро "Житомирська", зупинилися проспекти Академіка Палладіна та Леся Курбаса. Затори є на проспектах Лобановського і Голосіївському.

Також затори спостерігаються на вулицях Чорновола, Жилянської, Борщагівської, Юрія Іллєнка, Січових Стрільців, Щусєва. Повітрофлотський проспект переповнений від автомобілів. Крім того, затори є на бульварах Тараса Шевченка і Лесі Українки, а ще поблизу Бессарабської площі.

Рух ускладнений на Набережно-Хрещатицькій (рух частково обмежено через ремонт), Набережно-Лугової, Володимирському узвозі, Новокостянтинівської і ряді інших вулиць Подолу. В страшенному заторі Набережне шосе та міст ім. Патона

У районі станцій метро "Олімпійська" і "Палац" Україна "також спостерігається перевантаження ряду вулиць від авто. Зокрема на Великій Васильківській і Казимира Малевича.

У напрямку правого берега також повільно рухаються авто на мостах Північному та Метро. На проспекті Бажана, рух також утруднено. На проспекті Ватутіна і Броварському