Новини
Бориспіль
Кримінальні новини
Київ

Чиновника МВС звинувачують у причетності до незаконного заволодіння майном Нацгвардії


Про підозру у отриманні неправомірної вигоди повідомили заступнику директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України (ДНДЕКЦ) 30 листопада. 

Фото з відкритих джерел

Мова йде про Костянтина Дубоноса.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Так, сьогодні, 2 грудня 2020 року, Вищий антикорупційний суд взяв під варту Дубоноса із правом внесення застави у розмірі 1 млн грн.

Чиновник перебуватиме у в'язниці до 30 січня 2021 року.

Нагадаємо, що Національне антикорупційне бюро і САП підозрюють Дубоноса в одержанні неправомірної вигоди від екснардепа Максима Микитася. Так, ми повідомляли, що 1 грудня детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП повідомили Микитасю про підозру у наданні неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта. Напередодні, 30 листопада, про підозру у отриманні неправомірної вигоди повідомили і заступнику директора ДНДЕКЦ, його дії було кваліфіковано за ч.3 ст.368 КК України.

Як інформував «Погляд», депутата та забудовника Максима Микитася звинувачують у махінаціях з квартирами Нацгвардії. Використовуючи підконтрольні йому будівельні компанії, у змові з екскомандувачем Нацгвардії, генеральним директором компанії-забудовника, приватним оцінювачем і іншими особами він, за інформацією силовиків, організував корупційну схему по заволодінню нерухомістю Національної гвардії України.