#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Вибори

Черги у Києві для зміни місця голосування вражають

11.04.2019 Надiя Проценко 0

Часу, допоки можна змінити місце голосування у другому турі виборів Президента України, залишається все менше. Якщо ви не можете проголосувати за місцем прописки, маєте змогу змінити місце, зручне для вас, до 15 квітня включно. Проте є ймовірність провести в черзі кілька годин, як це зараз відбувається у столиці. Одну із довжелезних черг бажаючих змінити місце голосування, яка вишикувалася сьогодні, 11 квітня, опублікувало на своїй сторінці в мережі в Instagram «Магнолія-ТВ» з таким коментарем: «Ось так ось держава зацікавлює людей йти голосувати. У черзі люди стоять по 2-3 години, щоб змінити місце голосування».

https://www.instagram.com/p/BwHAdjAIWWp/

Громадяни у коментарях до цього відео зазначають, що напередодні стояли в такій черзі цілий день, тож у багатьох просто відпадає бажання здійснити своє волевиявлення 21 квітня, аби лише не втрачати час у довжелезних чергах.

Нагадаємо, що наразі до списків виборців включено близько 30 мільйонів українців.

Читайте також Як проголосувати не за місцем прописки

Змінити місце голосування можливо до 15 квітня