Чергові акти вандалізму в парку Броварів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69387214_362058584705842_5888839357581754368_n.jpg)
В Броварах вандали продовжують псувати комунальне майно. У парку "Перемоги" невідомі зіпсували три нові лавки. Відірвані планка сидіння однієї з лавок та верхня планка спинки іншої лавки, на третій зламана і провисла планка сидіння.
"ПОГЛЯД" раніше неодноразово писав про акти вандалізму в місті Бровари, зокрема в парку "Перемоги" та на зупинці громадського транспорту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69955439_362058481372519_8740454538386866176_n.jpg)
"Стає прикро, тому що якраз зараз Бровари активно готуються до свого дня народження, і комунальники, і міська влада всі сили віддають, щоб місто сяяло. І поки одні створюють красоту і порядок, інші нишком все руйнують", - зазначають у Броварській міськраді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69575129_362058638039170_2043668361400811520_n.jpg)