#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна
Київщина

Через спеку на Київщині оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки

14.09.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Здається, вересень має всі шанси встановити свої погодні «рекорди».

Фото: pixabay.com

Як попереджають в Укргідрометцентрі, 14 вересня на Київщині утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Як повідомляв «Погляд», сьогодні у столичному регіоні температура повітря прогріється до + 26°С.

Також проявити максимальну обережність у поводженні з вогнем на відкритій місцевості рекомендують у південній частині країни, східних, центральних, Сумській, Чернігівській, Рівненській та Тернопільській областях.

Скрін з Укргідрометцентру

Нагадаємо, близько тижня в Україні утримується надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Причина – аномальне для цієї пори року тепло та відсутність дощів, адже країну накрив антициклон, а разом з ним прийшла суха сонячна погода. Ймовірно, перший місяць осені, за прикладом серпня, може також стати «рекордсменом».

Так, загалом упродовж минулого тижня (з 7 по 13 вересня) підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій ліквідовано 3 150 пожеж, орієнтовні збитки від яких, за оперативними даними, становлять 7 млн. 326 тис. грн. Рятувальники звітують про врятування на пожежах 28 людей, при цьому загинуло 19 осіб.