Новини
Всесвіт
За кордоном

Через пандемію відкриття першого космічного готелю перенесли на 2027 рік

15.03.2021 Бобрик Юлія 0

Пандемія коронавірусу загальмувала реалізацію багатьох проєктів, зокрема й будівництво першого космічного готелю.

Фото: The Gateway

Про це повідомило видання El Mundo.

The Gateway Foundation планує відкрити готель у стратосфері в 2027 році, на два роки пізніше від першочергово озвучені терміни. Разом з тим змінили і назву майбутнього готелю, замість «Космічна станція Фон Браун» його назвуть – «Станція Вояджер».

Як очікується, готель стане чимось середнім між круїзним лайнером та космічним містом. Клієнтам буде запропонована можливість провести на навколоземній орбіті від одного тижня до декількох місяців, а то й оселитися там.

Готель площею 50 тис м2 включатиме 440 номерів, ресторани, бари, тренажерні зали. Останнє особливо важливо, оскільки гравітація там складе лише одну шосту від земної. Такого ефекту планується досягти за рахунок обертання конструкції в стратосфері.

Фото: The Gateway

За словами архітектора Тіма Алаторре, мета їхнього проєкту – зробити космос доступним для всіх, створити ще одне місце, де можна буде провести відпустку. Втім, щодо «доступності» – варто зауважити, що все ж таки дозволити таке турне собі зможуть лише багатії, принаймні, протягом кількох перших років після відкриття готелю.

Нагадаємо, нещодавно японський мільярдер оголосив про набір команди для польоту до Місяця у 2023 році. А вже цьогоріч SpaceX відправить повністю цивільну місію в космос.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.