Вишгород
Події

Будівля ліцею у Славутичі стане енергоефективною

Міська рада отримала грант від Німеччини та Швейцарії на проведення робіт з термомодернізації навчального закладу.

Будівля ліцею у Славутичі стане енергоефективною - зображення
Фото: pixabay

Про це у телеграм повідомила пресслужба Славутицької міської ради.

Міськрада подала заявку на конкурс з енергоефективності для термомодернізації, який проводять Федеральне міністерство економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) та Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO).

Тож, у міськраді запропонували на конкурс проєкт з енергоефективної модернізації місцевого ліцею. Заявка отримала перемогу в конкурсі проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні".

По завершенню робіт у ліцеї у Славутичі буде створено комфортні умови перебування в будівлі, зменшивши споживання енергоносіїв.

Варто зауважити, що в Україні проєкт реалізує компанія "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH".

Будівля ліцею у Славутичі стане енергоефективною - зображення

Раніше повідомлялося, що в Українці палац культури переходить на сонячну енергію. Наразі триває облаштування на даху будівлі сонячних батарей.

Нагадаємо, перша багатоповерхівка у Броварах отримала власну сонячну електростанцію. Наразі це перший житловий будинок у місті, який зможе самостійно забезпечувати свою дахову газову котельню електроенергією.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.