Новини Київської області
Бучанський район

Бучанський регіон отримав нову техніку для збору відходів

Нові сміттєвози поповнили автопарки комунальних підприємств Гостомельської та Ірпінської громад.

Бучанський регіон отримав нову техніку для збору відходів - зображення
Фото - Лазебний О.

Про це стало відомо з на Telegram-каналів Гостомельської СВА та Ірпінської міської ради.

Зазначається, що після знищення великої кількості комунальної техніки окупантами під час бойових дій громади відчувають гостру потребу в таких машинах для якісного управління відходами.

Гостомельська громада одну нову машину отримала від Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансування уряду Японії та ЄС.

“Ця техніка передана комунальним підприємствам задля виконання своїх завдань та надання послуг громадянам”, –

йдеться у повідомленні Гостомельської СВА.

Ірпінська громада отримала відразу три високоефективні сміттєвози “Ford” від Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансування ЄС.

Ці машини можуть збирати і транспортувати великий обсяг відходів – це можливо завдяки сталевій плиті, яка може стиснути та зменшити розмір сміття майже вшестеро.

“Нові сміттєвози передали на користування спеціалістам КП “УЖКГ “Ірпінь”. Також незабаром наша громада отримає ще три сотні нових вуличних контейнерів для сміття. Нові сміттєвози коштують мільйони гривень і ми надзвичайно вдячні ПРООН, ЄС за те, що взяли цю купівлю на себе та дозволили зберегти гроші в бюджеті міста на відбудову”, –

зауважують у Ірпінській міськраді.

Нещодавно, три громади у Київській області отримали транспорт для вивезення відходів. Машини для збору та транспортування відходів отримали Макарівська, Іванківська та Зазимська громади. Ці три спецавтомобілі закупили за рахунок коштів Київського обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. У Київській обласній раді оприлюднили фото нової спецтехніки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.