Буча
Спорт

Бучанські каратисти провели спаринг-марафон в Академії спорту

На ньому зібралися 75 юних вихованців школи Фінікс карате Кіокушинкай. Захід став чудовою нагодою для обміну досвідом та підготовки до майбутніх змагань.

Бучанські каратисти провели спаринг-марафон в Академії спорту - зображення
Фото: Тетяна Грек

Бучанські спортсмени впоралися з усіма випробуваннями, демонструючи свою витривалість і наполегливість. Тренери висловили подяку батькам за їхню активну підтримку, а також привітали учасників із успішним проходженням марафону.

«Ми пишаємося нашими юними каратистами, які продемонстрували неймовірну працьовитість і завзяття під час спаринг-марафону. Це результат їхніх щоденних тренувань та відданості карате», – наголосили тренери Бучанської Школи Фінікс.

Бучанські каратисти провели спаринг-марафон в Академії спорту - зображення
Фото: Тетяна Грек

«Чудовий сонячний день компанією однодумців в крутезному місці спорту нашої Бучі. Бучанська Школа Фінікс карате-до Кіокушинкай провела спаринг-марафон. 75 пташенят Фінікс з Бучі та Ворзеля зібрались обмінятись досвідом та підготуватись до майбутніх змагань. Вітаємо учасників! Було важко та спекотно, але всі впорались. Дякуємо батькам за активність - ви крутезні. Бучанська міська рада за підтримку! Окрема подяка Максиму Бишоку за допомогу в організації заходу. Чудово, коли є такі друзі, які в різних ситуаціях завжди прийдуть на допомогу, особливо коли це стосується дітей! Наші пташенята - наше майбутнє», – зазначила тренерка Тетяна Грек.

Раніше ми розповідали, що до Бучі на Чемпіонат з фрі-файту приїхали спортсмени з тимчасово окупованих територій.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.