Новини
Суспільство
За кордоном

Британія надасть Україні ракети для протистояння Російській Федерації (ВІДЕО)

У Чорному та Азовському морі будуть збудовані два порти для потреб ВМС.

Велика Британія надасть Україні ракетне озброєння для кораблів, щоб протистояти Росії у Чорному та Азовському морях.

Про це повідомив посол України в Британії Вадим Пристайко.

"ВМС отримають реальну зброю, ракети, які будуть дозволяти нам нарешті щось протиставити росіянам у Чорному та Азовському морях", — заявив він.

Посол повідомив, що передача озброєння відбудеться у межах підписаної з Великою Британією угоди на 1,7 мільярдів фунтів стерлінгів для потреб ВМС України.

За його словами, військові угоди між Україною та Британією передбачають спорудження двох мінних тральників у Шотландії та інших кораблів на британських та українських корабельнях.

Посол вважає, що королівство хоче знайти нових союзників, а наша країна підходить на цю кандидатуру.

Також Вадим Пристайко зазначив, що надані Британією ракети будуть встановлені на моторні броньовані швидкісні катери Військово-морських сил.

Нагадаємо, через ймовірну ескалацію з боку Російської Федерації Польща безплатно передасть Україні військове обладнання.

Раніше повідомлялося, що уряд Великобританії виділить Україні 88 мільйонів фунтів стерлінгів. Гроші призначені для зниження залежності від російських енергоносіїв.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.