Україна
Події

Польша готова безкоштовно надати Україні зброю

Через ймовірну ескалацію з боку Російської Федерації Польща безплатно передасть Україні військове обладнання.

Польша готова безкоштовно надати Україні зброю - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомило Польське радіо, посилаючись на інформацію уряду. Зазначається, що польський уряд готовий "підтримати свого східного сусіда", надавши безоплатно військову техніку.

Таке рішення ухвалила Ради міністрів за результатами відповідного аналізу.

Повідомляється, що експерти врахували проведення поточних операцій польської армії й підтримку потрібного рівня запасів.

“Це означає, що передача техніки східному сусідові не знизить боєготовність польських військових частин”, — йдеться у матеріалі польського ресурсу.

Раніше повідомлялося, що Польща передасть Україні револьверні гранатомети та легкі піхотні міномети. Наступного тижня Польща відправить Україні партію зброї, яка може бути використана для захисту від можливого нападу Росії.

Також відомо, що Польща відправила Україні 40 тонн гуманітарного вантажу. Йдеться про засоби боротьби проти коронавірусу.

Між тим, Польща, на тлі міграційної кризи, будує стіну на кордоні з Білоруссю. Це найбільша будівельна інвестиція в історії прикордонної служби, огорожа коштує 1,6 млрд злотих.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.