Новини
Україна
Економіка

Британія виділить Україні 88 млн фунтів стерлінгів (ВІДЕО)

Виділені кошти допоможуть зменшити залежність України від російських поставок енергоносіїв.

Уряд Великобританії виділить Україні 88 мільйонів фунтів стерлінгів. Гроші призначені для зниження залежності від російських енергоносіїв.

Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду Британії.

"Нове фінансування у розмірі 88 мільйонів фунтів стерлінгів, у тому числі з Фонду належного управління Великобританії, оголошене сьогодні, сприятиме цій роботі та зусиллям щодо зменшення залежності України від російських поставок енергоносіїв", – йдеться у відомстві.

Зазначається, що Великобританія бере активну участь у захисті верховенства права в Україні та подоланні корупції, що зміцнює здатність країни протистояти антидемократичному впливу.

Про виділення коштів уряд Британії повідомив у день візиту прем'єр-міністра Бориса Джонсона до Києва на переговори з президентом України Володимиром Зеленським на тлі загострення ситуації з боку Росії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.