Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Екологія
Здоров'я
Повітря

Бориспільщина: поліція відкрила кримінальне провадження на підприємство, яке спалює шини


Приватне підприємство, що розташоване на території Гнідинської сільської ради спалює автомобільні шини, щоб отримати рідке паливо. Їдкий дим від такої діяльності отруює життя жителям навколишніх сіл і навіть доходить до Києва.

Після неодноразових звернень поліція все ж відкрила кримінальне провадження за ст. 239 (забруднення або псування земель) Кримінального Кодексу України.

Поліція буде вживати всіх заходів, аби встановити власника даного підприємства. У подальшому екологічна служба дасть заключення щодо безпечності його діяльності.

Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясують усі деталі справи, у тому числі звертатимуться до суду щодо накладання арешту на майно.
Триває досудове розслідування.

Зауважимо, що при спалюванні автопокришок в атмосферу виділяється 23 токсичних речовини, в тому числі вуглекислий газ, окис сірки і азоту, свинець, ртуть та інші речовини, майже половина з них - канцерогенні сполуки. Залежно від характеру і напрямку вітру ці шкідливі речовини можуть розноситися на відстань понад 160 км.

Нагадаємо, що 11 вересня громадяни разом із поліцією навідалися до сміттєзвалища. Побачене дуже шокувало людей.