Новини
Київщина
Бориспіль
Довкілля
Здоров'я
Повітря

Бориспільщина: поліція відкрила кримінальне провадження на підприємство, яке спалює шини

12.09.2019 Оксана Кириленко 0

Приватне підприємство, що розташоване на території Гнідинської сільської ради спалює автомобільні шини, щоб отримати рідке паливо. Їдкий дим від такої діяльності отруює життя жителям навколишніх сіл і навіть доходить до Києва.

Після неодноразових звернень поліція все ж відкрила кримінальне провадження за ст. 239 (забруднення або псування земель) Кримінального Кодексу України.

Поліція буде вживати всіх заходів, аби встановити власника даного підприємства. У подальшому екологічна служба дасть заключення щодо безпечності його діяльності.

Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясують усі деталі справи, у тому числі звертатимуться до суду щодо накладання арешту на майно.
Триває досудове розслідування.

Зауважимо, що при спалюванні автопокришок в атмосферу виділяється 23 токсичних речовини, в тому числі вуглекислий газ, окис сірки і азоту, свинець, ртуть та інші речовини, майже половина з них - канцерогенні сполуки. Залежно від характеру і напрямку вітру ці шкідливі речовини можуть розноситися на відстань понад 160 км.

Нагадаємо, що 11 вересня громадяни разом із поліцією навідалися до сміттєзвалища. Побачене дуже шокувало людей.