Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Надзвичайні ситуації

Бориспільщина: батьки повідомляють про педофіла


Гнідинська сільська рада на своїй сторінці у Facebook повідомляє про підозрілу поведінку невідомого чоловіка по відношенню до двох школярок.

Так до сільської ради звернулись батьки двох школярок та повідомили, що 03.09.2019 року о 14: 30 хв. коли дві малолітні дівчини повертались зі школи додому на розі вулиць Заводська та Юності до них підійшов чоловік на вигляд років 50 та почав з ними розмовляти.

В ході спілкування він почав показувати дітям непристойні картинки та запропонував відійти в менш людне місце. Діти швидко зорієнтувались в ситуації та втекли від покидька. З наявних відео з камер спостереження видно , що він одягнений як спортсмен вибіг з вулиці Чубинського на вулицю Кравченка, далі побіг на вулицю Заводську де займався спортом на дитячому майданчику.

Влада села просить батьків бути дуже уважними та слідкувати за місцем перебування своїх дітей. По можливості супроводжувати їх до та із школи. Також інструктувати дітей, що не можна розмовляти з незнайомцями, не можна брати у незнайомців будь які речі, іграшки чи солодощі, не можна ходити короткими шляхами через менш заселені вулиці, якщо до дитини хтось чіпляється то необхідно голосно кричати та привертати до себе увагу і при першій же нагоді одразу повідомити батьків.