Новини
Автоновини

BMW готує до випуску відразу три електромобіліBMW iX3

Останнім часом більшість світових автовиробників почали випускати свої власні електричні авто. Німецький автовиробник BMW не відстає від своїх конкурентів і теж готує серйозний наступ на сектор електромобілів.

До цього німецький концерн міг похвалитися хіба що моделлю i3, але тепер готує до прем'єри відразу три електичних авто. Всі вони зараз проходять низькотемпературні тести у Швеції, як видно з опублікованих виробником фото.

Про це повідомляє Автоцентр.

Первістком в 2020 році стане довгоочікуваний електричний кросовер BMW iX3. Пробіг в рамках системи сертифікації WLTP складе більше 400 км, а безпосередньо в компанії обіцяють потужний електродвигун та купу сучасних технологій.

У 2021 році дебютує електрокросовер BMW iNext. На відміну від вищеописаного авто ( що базується на БМВ Х3), ця модель є повністю самостійною розробкою. Як наслідок – значніші показники, пов'язані з оптимальною компоновкою елементів, яку відкриває нова платформа. Запас ходу перевищить 600 км. Очікується, що електрокросовер продемонструє найсміливіші технологічні розробки компанії, включаючи систему автопілоту третього рівня.


BMW iNext

Приблизно в один час з iNext представлять BMW i4.  Спочатку була інформація про запас ходу близько 600 км, потім амбітну планку підняли до 700 км. Тепер, мабуть, вирішено повернутися до більш реалістичного варіанту, адже i4 запропонує такий же діапазон, як і iNext. Виробники обіцяють високий рівень комфорту і примітну продуктивність з розгоном до 100 км / год всього за 4 секунди.


BMW i4

Останні два електромобілі будуть виробляти в Німеччині, але на різних заводах - в Дінгольфінге і Мюнхені відповідно. BMW iX3 відправиться на складальну лінію спільного з Brilliance підприємства в китайському Шеньяні, де буде вироблятися для всього світу.