Новини
Повітря
За кордоном

Bloomberg опублікував рейтинг найбільших країн - забруднювачів повітря


Україна до списку не потрапила.

Фото: pixabay.com

Рейтинг був опублікований на сайті аналітичного агентства.

За даними аналітиків видання, більше всіх в світі вуглекислого газу на душу населення «виробляють» в США та Саудівська Аравія (по 17,6 тонн). За ними слідують Канада (15,7), Австралія (14,9) і Південна Корея (13,3). Також в десятку антирейтингу потрапили: Німеччина, Росія, Іран, Великобританія і Польща.

Фото: Bloomberg

А як в Україні?

Варто зазначити, що, незважаючи на те, що українська столиця останнім часом частенько посідає лідерські позиції в різних антирейтингах щодо забруднення повітря, в цілому наша країна і близько не може зрівнятися за кількістю викидів з найбільшими країнами-забруднювачами. Хоча, заради справедливості, згадаємо, що кілька років тому Україна таки була у схожому рейтингу.

Проте цьогоріч, наприклад, Київ потрапив в топ-100 міст планети з найбільшою часткою зелених насаджень. Натомість Україна – 20-та у світовому рейтингу ефективності боротьби зі зміною клімату.

Ми писали і про одне з підприємств у м. Ірпінь на Київщині – ТОВ “Планета Пластик”, яке збирається збільшити обсяг викидів в атмосферне повітря (поновити дозвіл).

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.