Біла Церква
Суспільство
Київщина-суспільство
Економіка

Біла Церква планує витратити на тролейбуси 6,5 млн євро

Ще 1,5 млн євро мають витратити ремонт контактної мережі.

Біла Церква планує витратити на тролейбуси 6,5 млн євро - зображення

24 січня в Білій Церкві з представниками Європейського інвестиційного банку та координаторами проєкту "Міський громадський транспорт ІІ" обговорили реалізацію програми на території Білоцерківської МТГ. Про це повідомляє пресслужба Білоцерківської міськради.

Для Білої Церкви планують не лише придбати в кредит від Європейського банку новий громадський транспорт, а й відремонтувати контактні мережі.

"Даним проєктом передбачена закупівля рухомого складу тролейбусів на суму 6,5 млн євро, ремонт контактної мережі – 1,5 млн євро. Таким чином планується закупити 30 тролейбусів з яких 18 на заміну старим і 12 – додаткове доукомплектування рухомого складу КП БМР "Тролейбусне управління". Таким чином на маршрути міста зможуть вийти 37 тролейбусів".

пресслужба Білоцерківської міськради

До слова, в рамках фінансової угоди, яку ратифікували у Верховній Раді Україні минулоріч, передбачено надання Україні позики у розмірі 200 млн євро, які витратять на придбання нових автобусів, тролейбусів, трамваїв та вагонів метро для різних міст країни.

Нагадаємо, в Білій Церкві за 41 мільйон гривень побудують парк. Також нещодавно стало відомо, що у Білій Церкві замість заводу побудують індустріальний парк. Головними напрямками розвитку парку стануть проєкти в галузі переробки сільськогосподарської продукції, фармацевтики і машинобудування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.