Біла Церква
Події

У Білій Церкві за 41 мільйон гривень побудують парк

Парк займатиме площу 11 гектарів, поруч також буде розташовано спорткомплекс.

У Білій Церкві за 41 мільйон гривень побудують парк - зображення
Фото: pixabay

Як повідомив ресурс МК, наразі Білоцерківська міська рада шукає підрядника для будівництва парку на масиві Леваневського. Відповідний тендер було оголошено в електронній системі публічних закупівель ProZorro.

Поруч з парком мають також побудувати спортивний комплекс. На проєкт передбачається витратити 41,11 мільйона гривень, а сам аукціон заплановано на 1 лютого 2022 року.

Зазначається, що підрядник має виконати демонтажні роботи, облаштувати тротуари та велодоріжки, системи водопроводу, каналізації, автоматичного зрошення та зовнішнього освітлення, побудувати 2 фонтани та виконати роботи з благоустрою.

Закінчити роботи мають вже наступного, 2023 року. Зауважимо, що тендер на будівництво парку проводять повторно, адже 2021 року Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради відхилило пропозиції всіх учасників.

Нагадаємо, у Білій Церкві замість заводу побудують індустріальний парк. Головними напрямками розвитку парку стануть проєкти в галузі переробки сільськогосподарської продукції, фармацевтики і машинобудування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.