Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Кримінальні новини

Бійка у міськраді Борисполя: поліція перекваліфікувала кримінальне провадження


29 серпня  поліція відкрила кримінальне провадження за ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України за фактом нападу секретаря міськради Ярослава Годунка на громадського активіста Ігоря Петровскіса у будівлі Бориспільської міськради.

У ході розслідування вказаного кримінального провадження, допиту свідків, перегляду записів з камер відеоспостереження та проведення слідчих експериментів, слідчий вбачає в діях чоловіка наявні ознаки хуліганських дій, у зв'язку з чим виніс постанову про його перекваліфікацію на злочин, передбачений ч.1 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Наразі матеріали зазначеного кримінального провадження направлені до прокуратури для вивчення та погодження повідомлення про підозру правопорушнику.

Поліція Київської області

Нагадаємо, що 29 серпня у холі міської ради Борисполя сталася бійка між секретарем міськради Ярославом Годунком та колишнім заступником Луганської РДА, який нині проживає у Борисполі, Ігорем Петровскісом. Після конфлікту Петровскіс опинився у лікарні.