"Безкарність вбиває": акція проти поліцейського свавілля у Броварах
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_193224-2000x1500.jpg)
4 червня під стінами Броварського відділу поліції зібралися небайдужі мешканці міста, активісти, представники ВО "Свобода", молодь Національних Дружин та МГО "Моноліт", вони взяли участь у Всеукраїнській акції - "БезКарність вбиває".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_193041-2000x1500.jpg)
Під відділок поліції принесли квіти, лампадки, дитячі іграшки. Учасники акції тримали плакати із зображенням загиблого 5-річного Кирила з Переяслав-Хмельницького та вимогою покарати винних.
"ПОГЛЯД" писав про цей трагічний випадок, що сколихнув всю країну.
Співробітники поліції вийшли поспілкуватися до громадян і погодилися з тим, що винні повинні бути покарані.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_195145-2000x1500.jpg)
Багато перехожих цікавилися, що трапилося. Дехто взагалі не чув про цей випадок, а хто пропонував зібратися ще раз, так як не були проінформовані про акцію. До учасників підійшли і мешканці сусідніх будинків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_194955-2000x1500.jpg)
"Ми не заспокоїмося поки винні не будуть покарані…", - зазначили учасники акції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_194514-2000x1500.jpg)
В кінці заходу під вигуки: "Винних на нари" були запалені фаєра.