Новини
Баришівка та Березань

Березанська ОТГ: на базі шкіл буде 9 таборів


На щотижневій апаратній нараді Березанської міської ради обговорювали питання життя громади, що стосуються соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки, спорту та інше.

На посаду директора Березанського міського територіального центру соціального обслуговування призначено Таран Т. П., начальником КП «Березанькомунсервіс виконавчого комітету Березанської міської ради» – Гуру С. В., начальником КП «Березанське проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро виконавчого комітету Березанської міської ради» – Шаповал А. В.

Головний лікар КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» Луценко В. В. доповів, що продовжуються ремонтні роботи хірургічного відділення та тривають роботи з благоустрою території.

Також у ході наради начальник служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Березанської міської ради Рощина С. О. доповіла про оздоровлення та відпочинок дітей у пришкільних таборах громади, зазначивши, що цього року на базі шкіл буде 9 таборів, де відпочинуть 650 осіб пільгових категорій.

На Міжнародний день захисту дітей відбудеться святковий захід на озері «Центральному», де на дітей чекатимуть безкоштовні батути та морозиво, а потім їх пригощатимуть смачною кашею.

Прозвітували комунальні служби міста, зокрема, Окладний О. С. – начальник КП «Березанський комбінат комунальних підприємств» виконавчого комітету Березанської міської ради, доповів, що розроблено проектно-кошторисну документацію на суму 29 млн 945 тис. грн для реконструкції центральної вулиці міста з заміною асфальтного покриття, бордюрів і облаштування пішохідних доріжок.У кінці наради радник міського голови Семененко А. М. подякував всім присутнім за відмінну організацію та проведення свята з нагоди 90-річчя Дня села Садове.

Павленко Я.В., головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю