Новини
Новини Київської області
Чорнобиль
Суспільство
Київщина-суспільство

"Banda" розробить бренд-стратегію Чорнобильської зони


Агентство "Banda" розробить бренд-стратегію Чорнобильської зони. Така співпраця приверне увагу до наукових розробок зони і до природоохоронних заходів.

Державне агентство України з управління зоною відчуження та креативне агентство Banda підписали меморандум про співпрацю, спрямовану на формування позитивного сприйняття бренду "Чорнобиль" серед громадськості. Про це зазначено в повідомленні агентства України з управління зоною відчуження .

Banda також приєднається до розробки бренд-стратегії для Чорнобильської зони, створення візуальної стилістики та креативної платформі по популяризації туристичного, наукового і соціально-економічного потенціалу територій Чорнобильської зони.

Глава ДАЗО Віталій Петрук зазначив, що дирекція Зони відчуження, таким чином, має намір привернути увагу громадськості і професіоналів до природоохоронних заходів, збереження та відновлення біорізноманіття на території зони, розвитку інфраструктури поводження з радіоактивними відходами та роботі на ЧАЕС.

За словами директора "Банди" Дмитра Адабіра, агентство, продовжуючи історію з Ukraine NOW, хоче ще більше розповідати про сучасну Україну.

Чорнобиль вже став потужною туристичною локацією, яку за останні роки відвідало сотні тисяч українських та іноземних туристів.

"Також, тут розташована унікальна наукова майданчик, де проводяться дослідження із застосуванням сучасного обладнання з радіологічної безпеки, археологічні розкопки і навіть тестування роботів. Цими напрацюваннями вже користуються вчені з усього світу. І нам дуже хочеться, щоб про це дізналися ", - зазначив Адабіра.

Джерело: "Зелений Світ"