Новини
Екологія
За кордоном

Австралію накрили повінь та нашестя павуків


Штат Новий Південний Уельс, який зіткнувся з наймасштабнішою повінню за останні півстоліття, атакували павуки. Вони рятуються від води і заповзають на будинки, гаражі, паркани і будь-які інші височини.

Фото: Facebook/Melanie Williams

Про це повідомили в The Guardian.

У Новому Південному Уельсі та Південному Квінсленді випали рекордні дощі, там вже евакуйовали понад 18 тис людей.

https://twitter.com/FRNSW/status/1373843912280875016

Потоки води на своєму шляху розмивають дороги, затоплюють будинку і машини, ламають споруди. Від води рятуються не тільки люди, але і тварини та комахи.

https://twitter.com/7NewsSydney/status/1373832168007368708

Видання повідомило про зграї павуків, які коричневим килимом піднімаються по стінах. Вони заповзають на будинки, гаражі, дерева і будь-які інші височини. За словами жителів, від повені тікають також змії, ящірки, мурахи і цвіркуни.

На тлі цього арахнологи попросили населення «проявити співчуття до павуків», тому що вони і так сильно налякані. На думку фахівців, про них треба дбати так само, як і про коал, адже павуки дуже важливі для екосистеми.

Як писав «Погляд», саме в Австралії минулоріч знайшли павука, який виглядає як «Зоряна ніч» Ван Гога.

До слова, регіон, який наразі страждає від повені та нашестя павуків, рік тому потерпав від масштабних пожеж, через які під загрозою зникнення опинилися 113 видів тварин. Варто зазначити, що ще тоді фахівці вказували на те, що після пожеж цей регіон Австралії потерпатиме від повеней.

Читайте також у матеріалі «Погляду» – як розпізнати отруйних павуків і змій за допомогою смартфона.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.