#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Довкілля
Пожежі
За кордоном

Австралія охоплена «катастрофічною» пожежею: у вогні загинуло більше 350 коал

14.11.2019 0 Бобрик1 Юлія1 0

У Сіднеї вперше з 2009 року оголошено катастрофічний рівень пожежної небезпеки.

З вересня в австралійському штаті Новий Південний Уельс вирують лісові пожежі. До теперішнього часу згоріло понад мільйон гектарів. Влада попереджують своїх громадян про небезпеку «катастрофічного масштабу», оголосивши надзвичайний стан – вперше за минулі шість років.

«Це реальне лихо, яке штат, ймовірно, ніколи не бачив раніше», – Девід Елліотт, міністр аварійних служб штату Новий Південний Уельс.

Тут і в сусідньому Квінсленді налічується не менше 150 великих вогнищ, і вогонь як і раніше являє загрозу не тільки природі, але й людям. Відомо про загибель 4 осіб, 13 пожежних отримали травми, згоріло близько 200 будинків. Серйозно постраждали всі лісові мешканці, які не встигли сховатися від полум'я, що швидко поширюється, в тому числі австралійські ендеміки та коали: загинуло щонайменше 350 особин. Їх обвуглені тіла знаходять в лісах рятувальники (на моторошному відео 18+ нижче).