Новини
Новини Київської області
Вишгород
Суспільство

Аварія на магістральній тепломережі у Вишгороді


Районне комунальне підприємство Вишгородтепломережа поінформувало, в яких будинках буде холодно до усунення неполадок. Втім, досі не всі будинки підключені до опалення

 У Вишгороді кілька днів тому почати включати опалення. Якраз вчасно – коли стовпчик вуличного термометра пішов униз. Але перші дні опалювального сезону піднесли неприємний сюрприз і теплоенергетикам, і споживачам їхніх послуг.

"У зв‘язку з аварією на магістральній тепловій мережі в місті Вишгороді тимчасово буде припинено постачання теплової енергії на житлові будинки за адресами:

 вул. Симоненка 1, 1а, 1б, 3, 3а, 4, 4а,4в, 5, 6, 7, 8.

вул. Кургузова 1а (корпуси 1,2,3,4), 3, 3б, 5,7,9, 9а, 11, 11а, 11б, 11в, 13.

 школа «Сузір‘я» та технічний ліцей".

Про це повідомила Вишгородська міська рада з посиланням на Вишгородське районне комунальне підприємство Вишгородтепломережа.

Отже, залишається сподіватися, що комунальники спрацюють швидко, «в обнімку» з електрообігрівачами люди, які живуть чи працюють у цих будівлях, будуть недовго – тепло включать. На включення тепла сподіваються й жителі тих будинків, де опалення ще немає.

Так, жителі будинку №9 по вулиці Грушевського опублікували в соцмережах звернення до міського голови Олексія Момота, у якому пишуть, що й досі мерзнуть – як повідомляють, через те, шо Вишгородська РЕС опломбувала котельню будинку за борги Вишгородтепломережі перед Київобленерго. Люди сподіваються, що міський голова допоможе вирішити проблему.

Мешканці підсилюють прохання своїми коментарями: «Допоможіть, будь ласка. А то нам всім 120 сім'ям доведеться йти грітися до ваших кабінетів, в яких, думаю, тепло».

Фото з відкритих Інтернет-ресурсів