#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Всесвіт
Світ-суспільство

А якщо все ж таки впаде: вчені розповіли якими будуть наслідки зіткнення Землі з «Богом Хаоса»

23.08.2019 0 Бобрик1 Юлія1 0

Вчені розповіли, якими можуть бути наслідки зіткнення з Землею астероїда Апофіс, який названо на честь єгипетського бога хаосу і руйнування.

Нагадаємо, астероїд пролетить над планетою в 2029 році. За попередніми даними, орбіта астероїда пролягає ближче до Землі, ніж орбіти супутників зв’язку і погоди.

У симуляції астероїд спочатку вдаряється об землю, а після його фрагменти відлітають назад в космос. Відзначається, що осколки протягом деякого часу будуть обертатися навколо планети і потім теж впадуть на Землю.

Перше зіткнення, згідно симуляції, відбудеться в середині Атлантичного океану. Від удару утвориться вогненна куля, яка дійде до Канзасу і досягне Південної Америки, охопивши Кубу. Епіцентр удару знаходиться поблизу Бермудського трикутника.

За підрахунками, один з фрагментів повинен приземлитися в Тихому океані. Ударна хвиля охопить Нову Гвінею, більшу частину Борнео і деякі райони північної Австралії.

Проте у NASA заспокоїли громадкість, що шанс того, що Апофіс зіткнеться в Землею 1 до 250 000, повідомляє express.co.uk.