55 амбулаторій області отримали нове телемедичне обладнання
![55 амбулаторій області отримали нове телемедичне обладнання 55 амбулаторій області отримали нове телемедичне обладнання - зображення](/storage/resized/lg/news/953a9f00-069d-4bfc-ac2f-eed804317625/_1605524328_613x321_3_0_nw.jpeg)
Як повідомила пресслужба КОДА, частину комплектів нового телемедичного обладнання 29 грудня передав представникам громад заступник голови КОДА Олег Торкунов.
Партію комплектів передали Узинській, Бориспільській, Боярській, Тетіївській, Бучанській, Ірпінській, Миронівській міській, а також Пристоличній, Гірській, Воронківській, Ковалівській, Медвинській, Маловільшанській сільським та Гостомельській селищній громадам.
"Використання сучасних телемедичних систем є одним з найперспективніших шляхів реформування вітчизняної системи охорони здоров’я. Вони дають змогу ефективно проводити медичний моніторинг і, відповідно, підвищувати якість лікування", – зауважив Торкунов.
У програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять планшетний ПК Lenovo, портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр та дерматоскоп.
Нагадаємо, Рокитнянська багатопрофільна лікарня, що у Білоцерківському районі, отримала новий кисневий генератор вартістю 3 мільйони 900 тисяч гривень.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.