Біла Церква
Події

Рокитянську лікарню обладнали кисневим генератором за 4 мільйони гривень

28.12.2021
Відтепер пацієнти багатопрофільної лікарні у Рокитному, які потребують кисневої підтримки, будуть у повному обсязі забезпечені киснем.

Рокитянську лікарню обладнали кисневим генератором за 4 мільйони гривень - зображення

Як повідомила пресслужба тамтешньої селищної ради, комунальне некомерційне підприємство "Рокитнянська багатопрофільна лікарня", що у Білоцерківському районі, отримала кисневий генератор вартістю 3 мільйони 900 тисяч гривень.

Рокитянську лікарню обладнали кисневим генератором за 4 мільйони гривень - зображення

Кошти на закупівлю необхідного кисневого обладнання були виділені як субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток територіальних громад та з бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади за підтримки депутатів Рокитнянської селищної ради.

Киснева станція необхідна для лікування пацієнтів, які потребують кисневої підтримки, що особливо актуально для людей, госпіталізованих з коронавірусною інфекцією.

Нагадаємо, київські обласні дитячу та дорослу лікарні планують реконструювати. Розпочати роботи в цьому напрямку планують вже в наступному році.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.