Новини
Російсько-Українська війна

382 дитини загинули внаслідок російського вторгнення, – Офіс генпрокурора

Враховуючи, що в звіті Офісу генпрокурора наведено лише задокументовані дані, загиблих дітей може бути набагато більше.

382 дитини загинули внаслідок російського вторгнення, – Офіс генпрокурора - зображення

Станом на ранок 5 вересня, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів 382 дитини загинули та понад 740 отримали поранення різного ступеня тяжкості внаслідок воєнного вторгнення РФ в Україні. Про це повідомляє Офіс генпрокурора України.

"Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 388, Харківській – 204, Київській – 116, Миколаївській – 71, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Херсонській – 55, Запорізькій – 46, Дніпропетровській – 26", –

Офіс генпрокурора України

Зазначається, що ці цифри не є остаточними, оскільки йде робота щодо їхнього встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, а у звіті наведено лише задокументовані дані.

Також повідомляється, що внаслідок бомбардувань та обстрілів збройними силами РФ пошкоджено 2328 навчальних закладів, 289 із них зруйновано повністю.

Нагадаємо, через повномасштабну війну рф в Україні загинуло 5237 цивільних. Також відомо, що  росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей .


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.