Новини
Україна
Культура
Дати

30 років потому: з 17 по 22 вересня відбудеться ювілейний фестиваль «Червона Рута»


На ювілейний фестиваль, який відбудеться у Чернівцях з 17 по 22 вересня, приїде майже тисяча учасників з усієї України.

Про це йдеться у повідомленні фестивалю.

У фестивалі візьмуть участь солісти і гурти з кожної області України, переможці відбіркових конкурсів 2019 року та зірки української масової музики. Всього до фінальних змагань було запрошено майже 950 учасників з-поміж 5000, котрих було прослухано по всій Україні впродовж 2018 року.

Фото - acc.cv.ua

З 18 по 21 вересня відбуватимуться конкурси у чотирьох різних жанрах - поп-музики, рок-музики, акустичної музики та українського автентичного фольклору.

В останній фестивальний день, 22 вересня, відбудеться концерт переможців фінальних конкурсів та заключний гала-концерт фестивалю.

Як стверджують організатори фестивалю, "Червона рута" – єдиний всеукраїнський некомерційний музичний фестиваль, вхід на який є вільний та безкоштовний. Також він є найбільшим фестивалем в Україні, адже у відбіркових конкурсах бере участь понад 5000 учасників з усіх областей України.

«Червона рута» має україномовний статус та критерії оцінки української національної визначеності в музиці. Він є найстаршим фестивалем в Україні, що сформував українську сучасну молодіжну масову музику.

Нагадаємо, перша «Червона рута» відбулась 30 років тому - у 1989 році, саме у Чернівцях.

Фото - drama.kropyva.ch