#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Культура
Дати
Світ-суспільство

23 січня - Міжнародний день почерку

23.01.2020 14 Кочкина Марина 0

Щороку 23 січня у світі відзначається День почерку або, кажучи більш елегантно, День ручного письма (National Handwriting Day).

Свято засноване з метою нагадати людству про унікальність ручного письма, про необхідність практикуватися в ньому, про неповторність почерку кожної людини. 

Ініціатором Дня стала Асоціація виробників письмового приладдя (Writing Instrument Manufacturers Association, WIMA), яка і проголосила датою «рукописного» свята 23 січня. Цікаво, що 23 січня народився один з відомих американських державних діячів — Джон Хенкок (John Hancock, 23 січня 1737 — 8 жовтня 1793), який першим поставив свій підпис під Декларацією Незалежності. Підпис Хенкока була великою і розмашисто, що і додало авторитету її автору.

Історія розвитку ручного письма обчислюється тисячоліттями, і, можливо, протягом такого ж часу люди намагалися визначити характер тієї чи іншої людини за почерком. Свої думки про зв'язок почерку з духовним світом людини висловлював і Аристотель, і великі італійці епохи Відродження. У 1875 році французький абат Жан Іполит Мішонер вперше вжив термін «графологія» (др.-греч.

джерело