Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

200 доларів за годину: столичні поліцейські ліквідували один з борделів в готелі Києва


У рамках досудового розслідування, розпочатого за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України, правоохоронці провели санкціонований обшук у місці розпусти - стрип-клубі, розташованому в одному із готелів у середмісті столиці. Дівчата надавали клієнтам послуги інтимного характеру за грошову винагороду, а прибуток ділили порівну із організаторами.

«Послуги інтимного характеру клієнтам надавали восьмеро дівчат. Година сексуальних втіх коштувала від 200 доларів США. Зароблені кошти ділили за схемою 50/50: половину віддавали організаторам, решту залишали собі. Роботу дівчат контролював адміністратор. Також в його обов’язки входили пошук і підбір працівниць і вирішення організаційних питань», - розповів т.в.о. начальника відділу управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУНП у м. Києві Олексій Гаврилюк. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=FediIHbtWI8

Під час обшуку поліцейські вилучили речові докази протиправної діяльності: грошові кошти, банківські картки, мобільні телефони із робочими переписками та чорнові записи. 27-річного адміністратора закладу затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 

Інші фігуранти кримінального провадження - безпосередній організатор місця розпусти та директор стрип-клуба – також перебувають під слідством. Наразі вирішується питання щодо повідомленням їм про підозру у сутенерстві. Зловмисникам загрожує від чотирьох до семи років ув’язнення.

Національна поліція