Новини
Новини Київської області

19 вересня на Київщині вітер вщухне, але розбушуються дощі


В четвер, 19 вересня, зранку у Київській області небо буде ясним, проте вже вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. У другій половині дня очікується дощ, який йтиме до самого вечора.

«Четвер в Україні ще побуде з дощами та грізними красивими хмарами. Проте вітер поступово слабшатиме, очікується хоч і поривчастий, але без штормових значень. Хіба десь між хмарочосами чи в чистому полі рвоне», – пише синоптик Наталка Діденко. – «У Києві 19-го вересня очікується місцями дощ, північно-західний вітер з поривами. З неділі почне теплішати і в кінці тижня – на початку наступного нас чекає чудова погода».

За прогнозом Укргідрометцентру, 19 вересня на Київщині температура повітря вночі становитиме 6..8°С, вдень 13..15°С, вітер західний 7-12 м/с, вночі без опадів, вдень дощі.

Цікаво знати, що у давнину наші пращури погоду на зиму визначали за листям осики: якщо воно лягає лицьовою стороною вверх – до студеної зими, виворітною догори – зима буде теплою, а якщо і так, і так – то на помірну зиму.