Новини
Україна
Бориспіль
Суспільство
Новини світу
Україна-суспільство

17 тис хасидів прибудуть до аеропорту "Бориспіль"


Вже завтра і впродовж трьох днів (25-27 вересня) до міста Умань прибудуть 20 тисяч паломників на святкування іудейського Нового року.

Святкування в Умані пов'язано з тим, що в місті похований цадик (праведник) Нахман, а його могила - одна з найбільш шанованих святинь і місце паломництва для представників брацлавської течії хасидизму.

У ніч на Рош-ха-Шана починають святкувати так, як записано в Торі (іудейському релігійному законі) - масово і шумно. Саме в цей день, за іудейськими віруваннями, Всевишній вписує ім'я і подальше майбутнє в Книгу життя.

У 2019 році Рош ха-Шана припадає на вечір 29 вересня. Цього разу ортодоксальні євреї відмічають ювілейний 5780-й Новий рік. Свято триватиме два дні до вечора 1 жовтня.

Наразі прикордонники оформили близько 250 паломників. А найбільші групи хасидів очікуються 25, 26 та 27 вересня. Зокрема вже завтра в аеропорт #Бориспіль має прибути чартерними рейсами до 17 тисяч паломників. Їх оформлення буде відбуватися у терміналі «Б». Цей термінал відкриють спеціально для оформлення зазначених рейсів. В аеропортах Одеси та Вінниці завтра очікується до 3 тисяч паломників.

У поліції повідомили, що до Умані вже прибув зведений загін поліцейських, який налічує понад 550 співробітників поліції з 12 областей України.

МВС України