#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Світ-суспільство

16-річна еко-активістка, яку номінували на Нобелівську премію миру, перепливе Атлантику на яхті

01.08.2019 Бобрик Юлія 0

Шведська школярка Грета Тунберг збирається перетнути Атлантичний океан на яхті, щоб взяти участь в конференції ООН з клімату. 16-річна екоактівістка відправиться у подорож з екіпажем високотехнологічної яхти Malizia II, повідомляє euronews.com.

Нагадаємо, у березні відразу троє норвезьких політиків номінували Грету Тунберг, 16-річну еко-активістку зі Швеції, яка бореться з глобальним потеплінням, на Нобелівську премію миру.

Тунберг, яка відмовляється літати на літаках через їх шкідливий вплив на навколишнє середовище, візьме участь в саміті ООН в Нью-Йорку і в кліматичній конференції в чилійському Сантьяго.

У подорож, яке повинно зайняти близько двох тижнів, підліток відправиться з батьком. Malizia II не викидає в атмосферу вуглекислий газ, а для вироблення електроенергії використовує сонячні батареї і підводні турбіни. Довжина судна становить 18 метрів.