Новини
Культура
Новини світу

$134 млн: Аватар–2 став лідером американського прокату

Попри очікування фільм не побив касових рекордів.

$134 млн: Аватар–2 став лідером американського прокату - зображення

Сіквел фантастичного блокбастера "Аватар: Шлях води" став лідером американського прокату. Лише за перші "прокатні вихідні" кінострічка зібрала 134 млн доларів у Північній Америці та 300,5 млн доларів на міжнародному ринку.

Варто зазначити, що вартість зйомок фільму, за даними 20th Century Studios, склала 434,5 млн. доларів.

Отже, "Аватар–2"  зрівнявся з "Бетменом", ставши четвертим за величиною кінодебютів року, поступившись "Доктору Стенджу в Мультивсесвіті божевілля" ($187,4 млн. у травні), "Чорній пантері: Ваканда назавжди" ($181 млн. у листопаді) і "Тор: Любов і грім" ($144,2 млн. у липні).

Довгоочікуваний сіквел став продовженням розповіді про долю народу на'ві, нового лідера місцевих кланів Джейка Саллі в тілі "аватара" і його супутниці Нейтірі. Дія фільму відбувається на всім добре відомій Пандорі, куди повертаються земляни, щоб захопити її, тож на'ві знову повинні будуть захищати свою планету, але цього разу від цілої армії людей. Родзинкою стрічки стало те, що практично всі дії сиквелу будуть відбуватися під водою, в океані Пандори.

До слова, в Україні прем’єра фільму відбулася 15 грудня.

Нагадаємо, в Україні створять кіноальманах "Війна очима тварин".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.