Новини
Україна
Культура

В Україні створять кіноальманах "Війна очима тварин"

Кінострічка має за мету розповісти пронизливі історії людей і тварин в умовах війни.

В Україні створять кіноальманах
Фото: Creativity.ua

В Україні стартують зйомки кіноальманаха "Війна очима тварин". Автори фільму планують за допомогою кіноматографу сфокусувати увагу світової спільноти на драматичних подіях в Україні, а також розповість пронизливі історії людей і тварин в умовах війни, повідомляє Creativity.ua.

Автором ідеї та продюсером кіноальманаху є Олег Кохан. Складатиметься кінострічка з 11 кіноновел про війну в Україні, які основані на реальних історіях з подальшим фестивальним туром та дистрибуцією в Європі й світі. Залучити до зйомок планують кращих вітчизняних та міжнародних митців.

"Нам вкрай потрібні нові креативні проекти й перемоги на усіх фронтах, щоб увесь світ, який відкриває для себе українців як сильну націю, усвідомив, що ми боронимо спільні цінності, а захист слабих - це справа сильних! Майже всі наші історії основані на реальних фактах і я переконаний, що цей кіноальманах стане потужною зброєю нашої культурної дипломатії", –

автор ідеї та продюсер кіноальманаху "Війна очима тварин" Олег Кохан

Відомо, що зйомки перших двох новел вже закінчено, третю історія планують зафільмувати в кінці грудня 2022 р. Ще п‘ять сюжетів, зйомки яких відбуватимуться як в Україні, так і за її межами, на етапі препродакшену, також запланована одна анімаційна новела, решта – на сценарному етапі підготовки.

В Україні створять кіноальманах
Фото: Creativity.ua

Презентувати трейлер та перші три новели кіноальманаху "Війна очима тварин" хочуть на одному з найавторитетніших кінофорумів світу – Берлінському МКФ вже 24 лютого 2023 року , у річницю початку повномасштабного вторгнення. Натомість прем‘єра в Україні запланована на другу половину 2023 року.

За задумкою ініціаторів, згодом всі сюжети, які увійдуть до кіноальманаха, а також інші цікаві історії перетворяться на аудіосеріал та аудіокнигу.

Нагадаємо, в грудні командування Сухопутних військ Збройних Сил України презентувало документальний фільм “Битва за Київ”.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.