Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Здоров'я

13 в Борисполі та 5 у районі: статистика хворих на COVID-19


За даними Бориспільського міжрайонного відділу лабораторних досліджень станом на 11.00 17 квітня на території населених пунктів Бориспільського району зафіксовано 36 хворих з підозою на COVID-19, з яких лабораторно підтверджено діагноз методом ПЛР дослідження у 5 осіб. На самоізоляції нині перебуває 32 особи.

У місті Бориспіль підозру на захворювання мають 50 осіб, з них позитивні підтвердження у 13 осіб. На самоізоляції перебувають 39 осіб.

У цілому в межах області на стаціонарному лікуванні перебувають 73 особи з підтвердженим COVID-19, на амбулаторному лікуванні (самоізоляція) 180 осіб. Загальна кількість госпіталізованих хворих із Бориспільського району та міста Бориспіль наразі складає 15 осіб.

Бориспільська районна державна адміністрація, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, закликає мешканців області максимально обмежити пересування та перебування у громадських місцях у період вихідних і Великодніх святкових днів. Дякуємо за ваше відповідальне ставлення до ситуації та виконання усіх рекомендацій.