Новини
Новини Київської області
Анонси
Акції
Вишгород

12 листопада у Вишгороді роздаватимуть «п’яні» окуляри


Регіональний сервісний центр МВС в Київській області  демонструватиме окуляри Drunk Busters Goggles, що імітують стан алкогольного сп’яніння, представникам автошкіл Київщини

Як це воно – їздити п’яним? Безумовно, краще дізнатися про це в тестовому режимі, аби потім не виникало бажання сідати за кермо, хильнувши чарку. Допоможуть наочно побачити і усвідомити всі ризики так звані «п’яні» окуляри – Drunk Busters Goggles.

Завтра, 12 листопада, у Вишгороді Регіональний сервісний центр МВС в Київській області передасть окуляри,  що імітують стан алкогольного сп’яніння, представникам автошкіл Київщини та навчальних закладів, які мають у своїй освітній програмі напрямок підготовки майбутніх водіїв автотранспортних засобів.

Початок заходу: 12.00.

Локація  м. Вишгород, вул. Шкільна, 29, (комунальний заклад Вишгородської районної ради «Вишгородський міжшкільний навчально-виробничий комбінат»)

Презентація окулярів, тренінг для учнів й усіх учасників заходу «Випробуй у безпеці» та передача Регіональним сервісним центром МВС в Київській області окулярів і супутніх матеріалів до них у безоплатне користування автошколам і навчальним закладам відбудеться в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, що триватиме в Україні з 11 по 17 листопада. основна мета проєкту – підвищити культуру водіння і сформувати нове покоління водіїв, для яких керування автотранспортом у нетверезому стані є  неприйнятним.

ДОВІДКА. За даними звіту ВООЗ, щороку в світі внаслідок дорожньо-транспортних пригод гине мільйон 350 тисяч осіб та майже 50 мільйонів травмуються. Дорожньо-транспортний травматизм в середньому є восьмим у переліку причин смертності та головною причиною смертності молоді у віці 15-29 років. За 10 місяців нинішнього року на Київщині сталося 9 тисяч 539 ДТП, в яких загинула 251 особа. Серед причин аварії  на третьому місці (307 випадків) – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

У межах освітнього заходу РСЦ МВС в Київській області передасть матеріальну базу для проведення занять із слухачами автошкіл та учнями навчальних закладів: Окуляри Drunk Busters Goggles, конспект лекцій, анкети, відео-тренінг, набір вправ з використанням спеціальних інструментів, вініловий килимок (спеціально розроблений для вправ)

Контакти для довідок: 067-918-71-36, (044) 290-37-90, ел. пошта: pol–sveta@ukr.net, Полин Світлана Миколаївна, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю Регіонального сервісного центру МВС в Київській області. Джерело: Вишгородська РДА

Фото з відкритих інтернет-ресурсів