Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

1 та 2 листопада школи в Київській області переведуть на дистанційку

Натомість заклади дошкільної освіти до 2 листопада працюватимуть у режимі чергових груп.

1 та 2 листопада школи в Київській області переведуть на дистанційку - зображення

1 та 2 листопада заклади загальної середньої освіти Київської області працюватимуть дистанційно.

Таке рішення, як повідомляє пресслужба КОДА, було прийнято на засіданні Оперативного штабу ради оборони Київської області через загрози ворожих обстрілів по території регіону.

Також зазначається, що заклади дошкільної освіти до 2 листопада працюватимуть у режимі чергових груп.

Нагадаємо, лише 26 жовтня заклади освіти Київської області відновили навчання офлайн. З 10 жовтня всі школи пристоличного регіону перейшли на дистанційний режим навчання. В той день ворог вдарив ракетами по Києву. Згодом стало відомо, що ракети вразили об‘єкти в центрі міста (в Шевченківському районі) та в Солом‘янському районі. Повітряна тривога, а значить і загроза, триває. Також у Київській області прильоти були зафіксовані в трьох районах.

Також нещодавно стало відомо, що 99% закладів загальної середньої освіти Київщини осінні канікули перенесли на зимовий період. Натомість у Броварах школярів таки відправили на осінні канікули. Перебої з електропостачанням у громаді наразі практично унеможливлюють повноцінний навчальний процес у громаді.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.