Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

До 14 жовтня заклади освіти Київщини працюватимуть у дистанційному режимі

Таке рішення було прийнято через загрози ракетних ударів по території регіону.

До 14 жовтня заклади освіти Київщини працюватимуть у дистанційному режимі - зображення

Заклади освіти Київщини з 10 до 14 жовтня працюватимуть у дистанційному режимі. Про це повідомили в пресслужбі КОВА, зазначивши, що таке рішення було прийнято через загрози ракетних ударів по території регіону.

Мова йде про 649 закладів загальної середньої освіти та 623 заклади дошкільної освіти. Натомість заклади професійної та фахової передвищої освіти з 11 жовтня до кінця цього тижня також працюватимуть із використанням дистанційних технологій навчання.

Нагадаємо, 10 жовтня ворог вдарив ракетами по Києву. Згодом стало відомо, що ракети вразили об‘єкти в центрі міста (в Шевченківському районі) та в Солом‘янському районі. Повітряна тривога, а значить і загроза, триває. Також у Київській області прильоти зафіксовано в трьох районах.

Згодом також стало відомо, які саме райони Київщини атакували окупанти. Зокрема, що внаслідок масованої атаки в регіоні пошкоджено два об’єкти критичної інфраструктури, близько 30 житлових будинків, одна адміністративна будівля та склад приватного підприємства. Також він зазначив, що внаслідок обстрілу в Київській області постраждало 10 осіб, ще 1 людина загинула.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.