Новини
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

У Броварах школярів таки відправлять на осінні канікули

У навчальних закладах під час канікул планують організувати гурткову та консультаційну роботу з дітьми.

У Броварах школярів таки відправлять на осінні канікули - зображення

З наступного тижня школярі Броварської громади йдуть на канікули. Таке рішення, як повідомив мер міста Ігор Сапожко 28 жовтня, було прийнято під час наради з керівниками закладів освіти Броварської МТГ. Перебої з електропостачанням наразі практично унеможливлюють повноцінний навчальний процес у громаді.

"Однак, це не значить, що дітей у ліцеях не буде взагалі. За пропозицією керівників, в усіх закладах під час канікул буде організовано гурткову та консультаційну роботу з дітьми. Тому, за згодою батьків, учні зможуть перебувати в закладах освіти та отримувати відповідні освітні послуги", –

мер Броварів Ігор Сапожко

Також протягом наступного тижня в громаді планують вирішити питання, як працюватимуть надалі дитячі садки.

"Під час зустрічі з керівниками дошкільних навчальних закладів громади, говорили про складнощі з приготуванням гарячого харчування для малюків через постійні відключення електроенергії. Було вирішено дати декілька днів на спілкування з батьками, аби з’ясувати реальну кількість дітей, яким необхідно перебувати в закладах. Виходячи з результатів, на початку наступного тижня приймемо рішення про кількість ДНЗ, які будуть працювати у громаді допоки не стабілізується ситуація з електрикою", –

мер Броварів Ігор Сапожко

Нагадаємо раніше повідомлялося, що 99% закладів загальної середньої освіти Київщини осінні канікули перенесли на зимовий період.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.