#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київ

Зимові канікули в школах Києва почнуться вчасно

22.11.2021 6

Попри те, що київські школярі у «червоні» зоні навчалися у дистанційному форматі, канікули у навчальних закладах розпочнуться вчасно.

Фото: pixabay.com

У пресслужбі КМДА також зауважили, що подовження канікул для школярів теж не планується. Отож, скоріш за все, діти підуть на канікули 25 грудня, а 9 січня повернуться за парти.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївськийт також розповів, що наразі у столиці змогли повернутися до очного навчання не всі заклади шкілької освіти.

Станом на 22 листопада школи в Солом'янському районі через проблеми з теплом ще не готові приймати учнів. В одній сталася аварія на трубопроводі, а в іншій опалення так і не увімкнули, проте  про причини в КМДА не повідомили.

Раніше міносвіти рекомендувало відновити очне навчання у школах України. З відповідним листом міністерство звернулося до керівників місцевих органів влади. Йдеться про те, що наразі дистанційно навчаються учні понад 5 тис. закладів загальної середньої освіти. 

Нагадаємо, «Погляд» розбирався, які переваги та мінуси несе у собі дистанційне та «онлайн» навчання, адже у період карантину, коли закриваються офлайн школи, а учнів та вчителів відправляють на вимушені канікули, батьки замислюються про онлайн навчання своїх дітей та починають шукати варіанти здобуття освіти, незалежні від карантинних обмежень. 

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.