Новини
Новини світу
За кордоном

Зустріч путіна та Сі Цзіньпіна: Лідери країн зустрічаються в Узбекистані (ВІДЕО)

Лідер КНР вперше за більш ніж два роки виїхав з Китаю.

В Узбекистані 15 вересня відбувається зустріч путіна та президента Китаю Сі Цзіньпіна в рамках саміту Шанхайської організації співробітництва.

Лідер КНР вперше за більш ніж два роки виїхав з Китаю.

Зустріч китайського лідера і російського диктатора – перша з початку лютого. Під час останньої - дві країни тріумфально оголосили про настання "нової ери" в міжнародних відносинах і "трансформацію світового порядку".

Проте з того часу обидві авторитарні держави так і не наблизилися до формування світового порядку на свою користь, зауважують експерти.

Невдача росії в Україні вже починає викликати серйозну політичну реакцію в москві, а повна поразка потенційно може викликати політичну нестабільність в кремлі.

Нагадаємо, напередодні в кремлі заявили, що прагнення України до НАТО загрожує росії. У такий спосіб пєсков прокоментував оприлюднений український проєкт документів щодо гарантій безпеки. Раніше пєсков також заявляв, що росія не планує оголошувати мобілізацію. За його словами, росіяни підтримують очільника кремля — це підтверджує настрій суспільства та дії людей на виборах.

До цього також повідомлялося, що в кремлі таки прокоментували поразку в Харківській області. Зокрема, пєсков тоді заявив, що відгукуватися на заклик президента Туреччини про проведення переговорів путіна та Володимира Зеленського ніхто не збирається.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.