Новини
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

ЗСУ й далі послідовно і ретельно нищать склади, бази й штаби окупантів, – Зеленський

За словами президента росіяни втечуть, не маючи жодної іншої надії на порятунок.

ЗСУ й далі послідовно і ретельно нищать склади, бази й штаби окупантів, – Зеленський - зображення

Президент Володимир Зеленський повідомив, що українські захисники знищили російський склад, з якого окупанти брали ракети С-300 для бомбардування Харкова. Про це він сказав під час традиційного вечірнього зверненням до українців за підсумками 5 вересня.

"Особливо хочу подякувати бійцям однієї з наших реактивних артилерійських бригад, які своїм влучним вогнем знищили саме той російський склад, з якого окупанти брали ракети С-300 для бомбардування Харкова. Хороша річ MLRS", –

президент України Володимир Зеленський

Президент зазначив, що ЗСУ й далі послідовно, дуже ретельно й акуратно знищують склади, бази, переправи та штаби окупантів. Також він додав, що росіяни втечуть, не маючи жодної іншої надії на порятунок.

"І я хочу ще раз подякувати всім нашим захисникам і захисницям, нашій розвідці, Службі безпеки України, які роблять усе, щоб окупантам щодня ставало дедалі складніше перебувати в Україні.

І обов’язково буде окупантам відповідь і за сьогоднішній ракетний удар по Кривому, і за постійні обстріли Зеленодольська, обстріли Нікополя, Чернігівської та Сумської областей, Харківщини, міст Донбасу та всієї нашої територі", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, наприкінці серпня Зеленський повідомив, що росія запустила по Україні близько 3,5 тисяч крилатих ракет.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.