Новини
Російсько-Українська війна

росія запустила по Україні близько 3,5 тисяч крилатих ракет – Зеленський

Також стало відомо, скільки життів забрав лишше один ракетний удар у Харкові.

росія запустила по Україні близько 3,5 тисяч крилатих ракет – Зеленський - зображення

Президент України Володимир Зеленський повідомив 22 серпня, що загальна кількість крилатих ракет, випущених Росією по території України, наближається до 3,5 тис. Про це він розповів про це у своєму вечірньому зверненні.

"Загальна кількість різних крилатих ракет, які росія застосувала проти нас, наближається до 3,5 тис. Удари російської артилерії просто неможливо порахувати – настільки вони інтенсивні. І при цьому держава-терорист не припиняє гратися з міжнародними структурами і вкотре має нахабство збирати Радбез ООН, щоб обговорити свої ж власні провокації, свій же власний терор на Запорізькій АЕС", –

президент України Володимир Зеленський

Також Глава держави розповів про завершення пошукових робіт на місці удару окупантів по житловому будинку в Харкові. За словами президента, лише один цей російський удар забрав життя 19 людей.

Нагадаємо, ніч із 17 на 18 серпня стала однією з найтрагічніших ночей для Харкова. Окупанти знову обістріляли місто. Ворог завдав ракетного обстрілу по Салтівському, Холодногірському та Слобідському районах міста Харкова, а також Красноградському районі області. Згодом 19 серпня в Харкові було оголошено днем жалоби.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.