Знову за старе: У Білій Церкві затримали грабіжника за скоєння чергового грабежу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/unnamed-5.jpg)
Днями до Білоцерківського відділу поліції надійшло повідомлення про вчинений пограбунок. Потерпілий звернувся до поліції з заявою про те, що майже опівночі по вулиці Леваневського до нього підійшли невідомі люди, один з яких збив з ніг, а інший вдарив у обличчя, після чого у нього викрали його мобільний телефон та монокартку.
Про це повідомили у поліції Білоцерківщини.
Поліцейські за зовнішнім описом вийшли на слід грабіжників. Один з них 19-річний білоцерківець, який неодноразово мав проблеми з законом за подібні злочини. Викрадене майно повернули власнику.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96474916_590197841615453_3236138947071442944_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96241898_590197884948782_7924759885743390720_n.jpg)
Хлопця затримали в порядку ст. 208 КПК України та повідомили про підозру за ч.2 ст. 186 (Грабіж) Кримінальньного кодексу України.
Днями йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі досудове розслідування триває та збираються докази для повідомлення про підозру другій особі.
Фото - поліція Білоцерківщини.